אודות

"ארמן יועצים" הוקמה בשנת 2004 על ידי מר גדעון ארמן, בעל מקצוע ותיק, ידוע, מוכר ומוערך בענף הביטוח.
החברה הוקמה מלכתחילה במתכונת של חברת "בוטיק", חברה קטנה, יעילה, איכותית וברמה המקצועית הגבוהה ביותר ובכך שאיפתנו להתמיד.

מטרתנו, לתת פתרונות מקצועיים בתחום ניהול הסיכונים וייעוץ ביטוחי לארגונים ולחברות מכל תחומי העיסוק ומכל תחומי המשק.
לחברתנו ידע ונסיון רב בתחום, אותו אנו שמחים להעמיד לרשות לקוחותינו מתוך ראית הצרכים של כל ארגון וארגון, לשם בנית מערכת, של ניהול סיכונים ושל ביטוח ספציפית, יחודית ותפורה לצרכים אלה.

חשוב להדגיש:
אנחנו איננו סוכני ביטוח, אנו יועצי ביטוח. איננו קשורים בצורה כלשהי לחברת ביטוח כלשהי. מחויבותנו ונאמנותנו נתונים אך ורק ללקוח שלנו.

אודות ניהול סיכונים וביטוח

בעולם המודרני, המשתנה ומתפתח ללא הפסק. חשוף כל ארגון בכל עת לסיכונים רבים הן מבפנים והן מבחוץ. סיכונים אלה יכולים להיות תחת שליטה או ללא כל יכולת שליטה. הם יכולים להיות סיכונים שהעסק מודע להם או שאיננו מודע להם. הם יכולים להיות אינהרנטיים (מובנים) לעצם מהות העיסוק ואין אפשרות לפעול ללא קיומם, או כאלה שניתן לוותר עליהם.
ניהול סיכונים הכולל יעוץ בביטוח הוא תהליך שבעזרתו יוכל הארגון להתמודד טוב יותר עם הסיכונים שעומדים מולו. ליצור סביבה עסקית בטוחה יותר לאירגון, ובכך, ליעל את מערכת קבלת ההחלטות שלו הן לגבי ניהול העסק פנימה, הן לגבי פיתוח העסק, והן לגבי כניסה לפרויקטים חדשים.

התהליך כולל מספר שלבים:

1. איתור וזיהוי הסיכונים שעומדים מול הארגון, בכל התחומים האפשריים:
סיכונים לרכוש, סיכוני חבויות, סיכונים שבאישיות, סיכונים של שוק, של מוניטין, וכו'.

2. הגדרת הסיכונים שזוהו, הבנת מקורם ומידת השפעתם על קיומו ורווחתו של הארגון.

3. מציאת הדרכים האופטימליות להתמודדות עם הסיכונים השונים ועם הנזקים הצפויים. ישנם כלים שונים להתמודדות: פיזיים פיננסיים או אחרים.

יש נטיה בארגונים רבים להתייחס לביטוח כאל הפתרון היחיד והבלעדי להתמודדות עם סיכונים. כאן המקום להדגיש, כי למרות שהביטוח הוא אחד מהכלים החשובים ביותר הקיימים בתחום, יש גם לו מגבלות וחסרונות אשר חייבים להלקח בחשבון:

הביטוח מטפל בנזק ולא בסיכון שגרם לנזק.
הביטוח הוא יקר.
הביטוח לא נותן כסוי מלא לכל הנזקים שנגרמו.
יש סיכונים רבים שהביטוח לא יכול לתת להם פתרונות.
יש סיכונים שהביטוח לא מעונין לתת להם פתרונות.

מכאן, החשיבות הרבה של ראיה כוללת של הסיכונים והדרכים השונות לטיפול בהם. בעיקר על ידי בחירת הרכב הכלים האופטימלי עבור כל אירגון באופן ספציפי.

עם זאת ולמרות הכל, חשוב שנזכור, כי הפתרונות הביטוחיים הם בדרך כלל הפתרונות החיצוניים הזמינים ביותר הקיימים בשוק, ולנו כיועצי ביטוח יש את הידע, הניסיון והמומחיות להפיק מהם את המירב, הן מבחינת תנאי הביטוח והן מבחינת העלויות הנדרשות, תוך ראיית הצרכים האמיתיים של הלקוח.